Foto van Dorpsraad Itteren

Dorpsraad Itteren

Gluren bij de buren

Ook dit jaar zal er weer een editie komen van ‘Gluren bij de buren’. We kregen van de organisatie van dit amateurfestival het volgende artikel:

Gluren bij de Buren, het amateurkunstfestival met optredens in tuinen verspreid over de stad, komt deze zomer voor de vijfde keer naar Maastricht. Op zondag 2 juli veranderen gazons en veranda’s voor één dag in podia, en de loungesets in tribunes. De organisatie zoekt vanaf nu naar hosts en acts, aanmelden kan tot en met zondag 14 mei via glurenbijdeburen.nl.
Acts van alle disciplines zijn welkom: jazz-trio’s, balletdansers, rappers of cabaretiers kunnen meedoen. Alle acts krijgen een passend podium toegewezen. De optredens duren maximaal 30 minuten en worden drie keer opgevoerd. Aanmelden kan via glurenbijdeburen.nl/aanmelden/act.
Tuinen komen ook in alle soorten en maten: van postzegeltuintjes tot historische hofjes, en van Franse balkonnetjes tot royale dakterrassen. Hosts nodigen hun buren uit voor een culturele middag in hun tuin. Koekje erbij? Hosts melden zich aan via glurenbijdeburen.nl/aanmelden/locatie.
Interessant artikel? Deel het!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email
WhatsApp

Reageren?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Anderen bekeken ook...

Verenigingsnieuws

Zaterdag Martinusfeest

Zaterdag 8 november vieren we weer het Sint Martinusfeest. We komen om 17:45 uur bij elkaar en gaan dan met de krotelèmpkes een kleine wandeling

Lees verder »
Gemeentenieuws

Hoe heeft Itteren gestemd?

Afgelopen woensdag hebben we gebruik kunnen maken van ons democratisch recht om naar de stembus te gaan voor de Tweede Kamerverkiezingen. Vandaag heeft de gemeente

Lees verder »
Gemeentenieuws

Kom woensdag stemmen

Weet u het al of gaat u nog de stemwijzer of kieswijzer raadplegen. Er schijnen nog veel zwevende kiezers te zijn en misschien helpt een

Lees verder »