Foto van Dorpsraad Itteren

Dorpsraad Itteren

Steen herdenkt hoogwaterdoelstelling

Via de nieuwsbrief van het Consortium Grensmaas lazen we:

Consortium Grensmaas is bezig met de laatste loodjes van de uitvoering op de locatie Itteren. De aanleg van het Passeervak Zuid in het Julianakanaal is vergevorderd.

Daarna moet het Consortium nog een weg aanleggen langs het Julianakanaal tussen Itteren en Voulwames. Die weg is overigens alleen bestemd voor fietsverkeer. Zoals het er nu naar uitziet, krijgt de monumentale steen die herinnert aan het bereiken van de hoogwaterdoelstelling in het najaar van 2017, volgende week ook z’n definitieve plek nabij de monding van de Geul.

Dus als u weer lekker gaat wandelen en u komt bij de kop van de Geul, kijk dan maar eens naar die mooie steen.

Interessant artikel? Deel het!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email
WhatsApp

Reageren?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Anderen bekeken ook...

Nieuws

Geboortebos in Limmel

Via de communicatieadviseur van de gemeente hebben we het verzoek gekregen om u op de hoogte te brengen van een geboortebosje in Limmel. Ze laten

Lees verder »
Gemeentenieuws

Gruuts op Ittere!

Naar aanleiding van de uitslag van de Burgerbegroting kunnen we niet anders als trots zijn op Itteren en al haar bewoners en aanhang. We hebben

Lees verder »