Foto van Dorpsraad Itteren

Dorpsraad Itteren

Zondag 26 januari lezing A.I.

Iedereen wil bij de tijd zijn en wil dan ook van alles weten over de laatste ontwikkelingen op gebied van internet. De laatste tijd zijn de ontwikkelingen van Artificiële Intelligentie (A.I.) in een stroomversnelling gegaan maar wat is dat dan A.I.? Kort gezegd is AI een verzamelnaam voor een soort app die taken uitvoert waarvan werd gedacht dat daar menselijke intelligentie voor nodig is. Het gaat o.a. om de mogelijkheid om (zelfstandig) te leren en beslissingen te nemen. In Itteren woont Hans Hoornstra die hier verstand over heeft want hij heeft er ook een boek over geschreven. Hans houdt hierover een lezing op:

zondag 26 januari in de Aw Sjaol.

Zaal open:    14:30 uur.
Start lezing: 15:00 uur
Consumpties  € 2,20 (Cash)

U bent van harte uitgenodigd om te luisteren wat A.I. voor u kunt betekenen en eventueel het boek van Hans Hoornstra te kopen.

Zie ook de uitnodiging van Hans Hoornstra:

 

 

Interessant artikel? Deel het!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email
WhatsApp

Reageren?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Anderen bekeken ook...

Verenigingsnieuws

Kerk Borgharen dicht

Via het parochiekantoor van het kerkbestuur kregen we het verzoek om onderstaande beslissing kenbaar te maken. De kerk van Borgharen is tot nader order met

Lees verder »